Hakkımızda

Hakkımızda

Leventoglu Lojistik olarak, ulaştırma hizmetlerinizin hızlı, güvenilir ve emniyetli şekilde yerine gelmesini sağlayan; böylece ulaşım maliyetlerinizi düşürerek gelişiminizi destekleyen, yurt içinde parsiyel yük taşımacılığı yapan bir karayolu ulaşım firmasıyız.

Hizmet verdiğimiz alanda, değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, güncel teknolojiye uygun sistemimiz ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile sektörün öncüleri arasına girmeyi başardık.

Kurulduğumuz ilk günden bu güne, kendimize ve sektörümüze kattığımız yeni değerlerle hizmet kalitemizi artırıyor, yetki belgelerimiz ile kalitemizi tasdik etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Leventoğlu Lojistik olarak İzmir ve İstanbul operasyon merkezlerimizle Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Profesyonel idari kadromuz, konusunda uzman ve kalifiye çalışanlarımız, her geçen gün genişleyen araç parkımızla kısa sürede sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.

Leventoğlu Lojistik, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırılabilmektedir.

Müşterilerine dağıtım hizmetinin yanı sıra, depolama ve katma değerli hizmetler de sunan Leventoğlu Lojistik, ürünün ham madde tedarik aşamasından nihai tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tedarik zinciri çözümleri tasarlamaktadır.